Tarmo ja Riina

Tarmo ja Riina Lilleorg

Tarmo ja Riina on Elu koguduse Pastorid.

Tarmo on teeninud EKNK Toompea koguduses ning aidanud rajada koguduse Maardusse.

Riina on olnud aastaid pühapäevakooli õpetaja. Kunagine EKNK Toompea kodu kogudus läkitas neid rajama Haaberstisse uut ELU kogudust.
Nad usuvad et Jumal on kutsunud neid teenima Haabersti elavaid inimesi, jagades lootuse ja rõõmusõnumit Jeesusest. Nende unistus on et iga Haabersti elanik võiks leida oma identiteedi Jumalas läbi kohaliku koguduse ning elutervete ja suhted kaasinimestega. Nad usuvad et just kohalik kogudus on maailma lootus. Nende peres on 6 last Raili, Rando Teresa Timo Triine ja Roosi. Suure pere kodu on alati elu ja inimesi täis kuhu on ka oodatud nende ja nende laste sõbrad. Erilist rõõmu valmistavad ühiselt koosveedetud ajad nii reisides kui kokates.